Ankaradan İstanbula Nakliyat

İSTANBULDA NAKLİYECİ 0535 250 74 74

ANKARADAN İSTANBULA, İSTANBULDAN ANKARAYA NAKLİYAT

0312 314 40 40 * 0312 314 40 33

 

Ankara dan  İstanbul a Nakliyat * İstanbul dan Ankaraya Nakliye

Komple, Parça, Parsiyel Muhtelif Tüm Yüklerinize, Yurdun Heryerine

Nakliye Nakliyat Taşımacılık

Açık, Kapalı Kamyon, Kamyonet, Tır, Lowbet Hizmetleri verilir.

Ankara İstanbul arası başta olmak üzere İstanbul ’un her köşesine İstanbul Adalara, İstanbul Avcılara, İstanbul Bağcılar a, İstanbul Bahçelievlere, İstanbul Bakırköye İstanbul Bayrampaşaya İstanbul Beşiktaş a, İstanbul Beykoz a, İstanbul Beyoğluna,İstanbul Büyükçekmeceye, Çatalcaya, Eminönüne, Esenlere, Eyüpe, İstanbul Fatih e, İstanbul Gazi Osman paşaya, İstanbul Güngörene, İstanbul Kadıköye, Kağıthaneye, İstanbul Kartala, İstanbul Küçük çekmeceye,İstanbul Maltepe ye, İstanbul Pendik e, Sarıyere, istanbul Şileye Silivriye, Şişliye, Sultanbeyliye, İstanbul Tuzlaya, Ümraniyeye, İstanbul Üsküdara, Zeytinburnuna Nakliye ve nakliyat hizmeti veriyoruz zamanınızı iyi kullanarak işimize özen göstererek Ankara İstanbul nakliyat sizin için sorun olmaktan çıkarıyoruz. Yılların verdiği birikim, konusunda uzman elamanlarımız, geniş servis ağımız ve üstün araç kadromuzla size zamanında ve kusursuz bir hizmet sunuyoruz. Bizler Arayın İstanbul Ankara Nakliye Fiyatları Konusunda Sizlere Yardımcı olalım. En büyük hizmetimiz müşterimizi memnun etmektir.

Zafer Trans Nakliyat; Ankaradan İstanbul’a , İstanbul’dan Ankara’ya Şehirlerarası, Yurtiçi karayolu Dahili Ticari yük, Fabrika Yükü, Parsiyel, Komple, Evden Eve Eşya Nakliyatı, Ambar Nakliyesi ve Depolama yapmaktadır. Nakliye Firmamız yük ve eşyalarınızı yurdumuzun dört bir köşesine hızlı ve ekonomik şekilde ulaştırmaktadır.

İstanbul  ve İlçelerine Çalışan Nakliyat Firmamız sadece karayolu taşımacılığı alanında   yurtiçi, şehirlerarası Tır kamyon ve kamyonet nakliyesi, Ağır Nakliyat sektörlerinde faaliyet göstermektedir.

Ankarada Nakliyeci, İstanbulda Nakliyeci, Ankaradan İstanbula Nakliye nakliyat taşımacılık hizmetleri, Ankara İstanbul  arası komple parça yük ve eşya sevkiyatı yapılır, İstanbul a çeyiz eşya taşımacılığı yapılır

Ankara İstanbul  Nakliyeci Zafer Trans, Yurtiçi Taşımacılık, Proje Taşımacılığı, Lojistik ve Kombine servisler gibi Nakliye hizmetleri sunan, müşteri memnuniyeti odaklı bir firmadır. Temel Prensibimiz müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu her türlü kamyon, kamyonet, tır, vinç, forklift, lowbet, depolama, parsiyel, evdeneve, ambar, lojistik, nakliye nakliyat taşımacılık hizmet talebini tek elden en uygun koşul ve maliyetle gerçekleştirmektedir.

 

Ankara İstanbul  Arası Nakliye Nakliyat Taşımacılık Hizmetleri

Zafer Trans Nakliyat Ankara İstanbul  Şehirlerarası Nakliye

Yurt içi, Ankaradan İstanbul’a Komple Yük Nakliyatı

İstanbula Sigortalı Ev ve Büro Eşyası Taşıma

İstanbula Ağır Nakliye, Ankaradan İstanbul

İstanbula Boş ve Dönüş Ağır  Nakliye Kamyonu

İstanbuldan Ankaraya Dönüş Lowbetlerine  Nakliye Yükü

Ankara’da  İstanbul  Nakliyecileri ne Eşya, Mal ve Yük Temini

İstanbula  Tır, Kamyon, Kamyonet ve Lowbed

Nakliyat, Nakliye, Taşımacılık, Hizmetleri

HİZMETLERİMİZ

TIR * KAMYON * KAMYONET * AĞIR NAKLİYE * VİNÇ * FORKLİFT * FABRİKA * BÜRO * BANKA * FUAR *STANT *KOMPLE * PARSİYEL * DAHİLİ * EVDEN EVE NAKLİYE * AMBAR * DEPOLAMA * LOJİSTİK * NAKLİYAT * TAŞIMACILIK

Ankara İstanbul Arası Nakliyat Fiyatları İçin

Yapmanız gereken sadece Zafer Trans Nakliyat’ a bir telefon açmak

Zafer Trans Nakliyat İletişim 0312 314 40 40 ** 0535 250 74 74

kiz_kulesi

İSTANBUL

Dünyada iki kıtaya birden kurulmuş tek şehir olan İstanbul 2500 yılı aşkın bir tarihe sahiptir. Dünyanın en eski şehirlerinden biri olan İstanbul, 330 – 395 yılları arasında Roma İmparatorluğu, 395 – 1204 ile 1261 – 1453 yılları arasında Doğu Roma İmparatorluğu, 1204 – 1261 arasında Latin İmparatorluğu ve son olarak 1453 – 1922 yılları arasında Osmanlı İmparatorluğu’na başkentlik yapmış ve 120 den fazla hükümdar bu şehirden ülkelerini yönetmiştir.

 Marmara Denizi, İstanbul Boğazı ve Haliç’in oluşturduğu bir yarımada üzerine kurulan şehirin Avrupadaki kısmına Avrupa Yakası ya da Rumeli Yakası, Asya kısmına ise Anadolu Yakası denmektedir. İstanbul, kurulduğu yarımadanın konumu itibari ile Türkiyenin kuzeybatısında yer almaktadır.

13 milyonu aşan nüfusu ile Türkiyenin en kalabalık şehri olan İstanbul, Avrupa’da 1. Dünya’da ise 5. en büyük şehir konumundadır. Bu kalabalık şehirde tarihten gelen dostlukla beraber yaşayan birçok hristiyan ve musevi de vardır. Bu noktada şehirde Ortodoks Patrikanlerinin merkezi sayılan “Rum Ortodoks Patrikanesi” ile birlikte birçok kilise ve 20 civarında sinagog bulunmaktadır.

İstanbul, kara ve deniz ticaretinin kavşağı olması nedeni ile ekonomi ve sanayinin başkenti konumundadır. Yaklaşık olarak her yıl 3 milyon kişinin ziyaret ettiği İstanbul Turizm açısından da önemli bir konumdadır. İstanbul, uzun yıllara dayanan tarihi ve üzerinde yaşayan  birçok farklı uygarlığın bıraktığı binlerce tarihi eser ile 2010 yılında Avrupa Kültür Başkenti olmaya hak kazanmıştır. Bu  tarihi eserler arasında Topkapı Sarayı, Sultanahmet Camiisi ve Ayasofya Müzesi gibi binlerce Cami, Kilise, Saray, Meydan, Çarşı ve Anıt yer almaktadır.

Tarihi boyunca 4 defa sınırları genişleyen şehrin şu anda  39 adet ilçesi bulunmaktadır. Bu ilçelerin 25 tanesi Avrupa Yakasında, 14 tanesi ise Anadolu Yakasında yer almaktadır. Adalar, Arnavutköy, Avcılar, Bahçeşehir, Bakırköy, Beşiktaş, Beyoğlu, Çatalca, Kadıköy, Maltepe, Sarıyer, Şişli, Ümraniye, Üsküdar bu güzel şehrin ilçeleri arasında yer almaktadır.  Zafer Trans Nakliyat Ankara dan İstanbul ve Tüm İlçelerine İstanbul’dan Ankara ve Tüm ilçelerine Nakliye Nakliyat Hizmeti vermektedir

istanbul

İstanbula Uygun fiyat ve profesyonel bir Nakliye hizmet için

Zafer Trans Nakliyat İletişim 0312 314 40 40 ** 0535 250 74 74

 

 

ankara istanbul arası nakliyatAnkara istanbul nakliyatankara istanbul nakliye firmalarıankara istanbul nakliye fiyatlarıankara istanbul nakliyecileriankaradan istanbul nakliyat fiyatlarıankaradan istanbula nakliyeciistanbul ankara arası nakliyecileristanbula nakliyatistanbula nakliyeistanbulda nakliyeciistanbuldan ankaraya nakliyeciler