Ankara Erdemli Arası Nakliyecileri

ERDEMLİ NAKLİYAT 0312 314 40 40 * 0535 250 74 74
Ankara dan Mersin Erdemli Arası Nakliye Nakliyat

Ankara Erdemli Nakliyat, Ankaradan Erdemliye Nakliyat, Erdemliden Ankaraya Nakliye Nakliyat, Erdemli Nakliyecileri , Mersin Erdemliye Yazlık Eşya, Parça Yük Taşımacılığı.

HİZMETLERİMİZ

TIR * KAMYON * KAMYONET * AĞIR NAKLİYE * VİNÇ * FORKLİFT * FABRİKA * BÜRO * BANKA * FUAR *STANT *KOMPLE *YAZLIK EŞYA* PARÇA YÜK* PARSİYEL * DAHİLİ * EVDEN EVE NAKLİYE * AMBAR * DEPOLAMA * LOJİSTİK * NAKLİYAT * TAŞIMACILIK

Ankara Mersin Erdemli Nakliyat Ücretleri için

Yapmanız gereken sadece Zafer Trans Nakliyat’ a bir telefon açmak

Zafer Trans Nakliyat İletişim 0312 314 40 40 ** 0535 250 74 74

Uygun fiyat ve profesyonel bir hizmet için  Zafer Trans Nakliyat

****

 ERDEMLİ HAKKINDA

 

ERDEMLİ

Türkiye Cumhuriyeti’nin ilanından sonra, Silifke İlçesine bağlı küçük bir yerleşim iken, 1 Haziran 1954 tarihinde ilçe olmuştur. Turizmi, tarihi zenginlikleri ve doğal güzellikleri açısından önemli bir gelişme potansiyeline sahiptir.

Erdemli, Mersin’in 36 km. batısında ve denizden itibaren 1 km. içeride kurulu bir ilçedir. İlçe sınırları içerisinde tarihi ve turistik yerlerin yoğun olması ve narenciye üretiminin büyük bir bölümünün bu ilçede yetiştirilmesi ilçenin il içerisindeki önemli konumunu göz önüne sermektedir.

COĞRAFİ DURUMU
Doğuda Mersin, batıda Silifke, kuzeyde Karaman İli ve güneyde Akdeniz ile çevridir. Mersin-Silifke karayolu üzerinde ve Mersin’e 35 km uzaklıktadır.

 

Ankara Erdemli Nakliyatankara nakliyecileri ankara erdemli arası nakliyatAnkaradan Erdemliye NakliyatErdemliErdemli Nakliyaterdemli nakliyeErdemli NakliyecileriErdemliden Ankaraya NakliyeMersin ErdemliMersin Erdemliye Yazlık EşyanakliyatParça Yük Taşımacılığı