Ankaradan İzmire Nakliyeciler

ANKARADAN İZMİR NAKLİYAT 0312 314 40 40

Ankaradan  İzmire Nakliyat * İzmirden Ankaraya Nakliye 

Ankara İzmir Arası Nakliyat

Komple, Parça, Parsiyel Muhtelif Tüm Yüklerinize, Yurdun Heryerine

Nakliye Nakliyat Taşımacılık

Açık, Kapalı Kamyon, Kamyonet, Tır, Lowbet Hizmetleri verilir. 

Zafer-Nakliyat-05352507474

 

Zafer Trans Nakliyat, Ankara İzmir   arası başta olmak üzere İzmirin her köşesine. Balçova’ya, Çiğli’ye, Gaziemir’e, Karşıyaka’ya, Konak’a, Aliağa’ya, Bayındır’a, Bergama’ya, Beydağ’a, Bornova’ya, Buca’ya, Çeşme’ye, Dikili’ye, Foça’ya, Karaburun’a, Kemalpaşa’ya, Kınık’a, Kiraz’a, Menderes’e, Menemen’e, Narlıbahçe’ye, Ödemiş’e, Seferihisar’a, Selçuk’a, Tire’ye, Torbalı’ya ve Urla’ya  nakliye ve nakliyat hizmeti veriyoruz zamanınızı iyi kullanarak işimize özen göstererek evden eve nakliyat sizin için sorun olmaktan çıkarıyoruz. Yılların verdiği birikim, konusunda uzman elamanlarımız, geniş servis ağımız ve üstün araç kadromuzla size zamanında ve kusursuz bir hizmet sunuyoruz. Bizler Arayın Nakliye Fiyatları Konusunda Sizlere Yardımcı olalım. En büyük hizmetimiz müşterimizi memnun etmektir.

 

Zafer Trans Nakliyat; Ankaradan İzmire, İzmirden Ankaraya Şehirlerarası, Nakliyat. Yurtiçi karayolu Dahili Ticari yük, Fabrika Yükü, Parsiyel, Komple, Evden Eve Eşya Nakliyatı, Ambar Nakliyesi ve Depolama yapmaktadır. Nakliye Firmamız yük ve eşyalarınızı yurdumuzun dört bir köşesine hızlı ve ekonomik şekilde ulaştırmaktadır.

İzmir  ve İlçelerine Çalışan Nakliyat Firmamız sadece karayolu taşımacılığı alanında   yurtiçi, şehirlerarası Tır kamyon ve kamyonet nakliyesi, Ağır Nakliyat sektörlerinde faaliyet göstermektedir.

Ankara’dan İzmir  Nakliyecileri ne, Nakliyatçılar, Nakliyatçıları, Nakliyeciler, Nakliye Firmaları, Nakliyat Şirketleri, Nakliye Şirketi, Evden Eve Nakliyeciler, Fabrika ve İthalat İhracat Firmalarına Tır Kamyon Kamyonet Lowbet Vinç Forklift Temin Edilir

Ankara İzmir  Nakliyeci Zafer Trans, Yurtiçi Taşımacılık, Proje Taşımacılığı, Lojistik ve Kombine servisler gibi Nakliye hizmetleri sunan, müşteri memnuniyeti odaklı bir firmadır. Temel Prensibimiz müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu her türlü kamyon, kamyonet, tır, vinç, forklift, lowbet, depolama, parsiyel, evden eve, ambar, lojistik, nakliye nakliyat taşımacılık hizmet talebini tek elden en uygun koşul ve maliyetle gerçekleştirmektedir.

 

Ankara İzmir  Nakliye Nakliyat Taşımacılık Hizmetleri

Zafer Trans Nakliyat Ankara İzmir  Şehirlerarası Nakliye

Yurt içi, Ankaradan İzmir’e Komple Yük Nakliyatı

İzmir’e Sigortalı Ev ve Büro Eşyası Taşıma

İzmir’e Evden Eve Nakliye, Ankarada Eşya Depolama

İzmir’e Boş ve Dönüş Evden eve Nakliye Kamyonu

İzmir’den Evden Eve Dönüş Araçlarına Nakliye Yükü

Ankara’da  İzmir  Nakliyecileri ne Eşya, Mal ve Yük Temini

İzmir’e  Tır, Kamyon, Kamyonet ve Kurtarıcı

Nakliyat, Nakliye, Taşımacılık, Hizmetleri

HİZMETLERİMİZ

TIR * KAMYON * KAMYONET * AĞIR NAKLİYE * VİNÇ * FORKLİFT * FABRİKA * BÜRO * BANKA * FUAR *STANT *KOMPLE * PARSİYEL * DAHİLİ * EVDEN EVE NAKLİYE * AMBAR * DEPOLAMA * LOJİSTİK * NAKLİYAT * TAŞIMACILIK

 Ankara İzmir Nakliye Fiyatları için

Yapmanız gereken sadece Zafer Trans Nakliyat’ a bir telefon açmak

 Zafer Trans Nakliyat İletişim 0312 314 40 40 ** 0535 250 74 74

izmir

İZMİR HAKKINDA

Türkiye’nin üçüncü büyük şehri olan İzmir, çağdaş, gelişmiş, aynı zamanda işlek bir ticaret merkezidir. Cıvıl cıvıl olan alışveriş merkezinde dolaşmak oldukça keyiflidir. İzmir’in batısında nefis renkli denizi, plajları ve termal merkezleriyle Çeşme Yarımadası uzanır. Antik çağların en ünlü kentleri arasında yer alan Efes, Roma devrinde dünyanın en büyük kentlerinden biriydi. Tüm İon kültürünün zenginliklerini bünyesinde barındıran Efes, yoğun sanatsal etkinliklerle de adını duyuruyordu.

Türkçe’de ”Güzel İzmir” olarak adlandırılan İzmir, yatlar ve gemilerle çevrilmiş uzun ve dar bir körfezin başında yer almaktadır. Ilıman bir iklime sahip olup, yazında denizden gelen taze bir serinlik güneşin sıcaklığını alıp götürmektedir. Sahil boyunca palmiye ağaçları ve geniş caddeler bulunmaktadır. İzmir Limanı İstanbul’dan sonra ikinci büyük limandır. Canlı ve kozmopolit bir şehir olan İzmir Uluslararası Sanat Festivali ve Uluslararası Fuarı ile de önemli bir yer tutar.

izmir hakkında bunları biliyor musunuz
. İzmir’in en az 5000 yıllık bir tarihe sahip olduğunu,
. Iliada ve Odysseus”un yazarı Homeros’un İzmir’li olduğunu,
. İncil’de sözü edilen “Yedi Kilise”den üçünün İzmir ili sınırları içinde olduğunu,
. Dünyanın Yedi Harikasından biri olan Artemis Tapınağı’nın Selçuk’ta olduğunu,.
. Parşömen kağıdının Bergama’da keşfedildiğini,
. Eski dönemlerde Foçalıların 50 kürekli ve 500 yolcu taşıyan tekneler inşaa ettiklerini,
. Eski Foçalıların Batı Akdeniz’de bir çok koloni kurduklarını, bunlardan bazılarının İtalya’da”Velia”, İspanya’da “Ampurias” ve Fransa’da “Marsilya” olduğunu,

izmir_haritasi

İzmir ilinin ilçeleri;

Balçova, Çiğli, Gaziemir, Karşıyaka, Konak, Aliağa, Bayındır, Bergama, Beydağ, Bornova, Buca, Çeşme, Dikili, Foça, Karaburun, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Menderes, Menemen, Narlıbahçe, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı ve Urla’dır.

  

Zafer Trans Nakliyat İletişim 0312 314 40 40 ** 0535 250 74 74

İzmirden Ankara’ya Nakliye Firmaları,  Ankaradan İzmir’e Nakliyeciler

ankara izmir nakliyecileriankaradan izmire nakliyatİzmirizmir ankara nakliyecileriizmir nakliyatizmir nakliyecileriizmirden ankaraya nakliyat