Ankara Eşya Depolama

ANKARADA EŞYA DEPOLAMA 0312 314 40 40

depolama0312-314-40-40

 ANKARADA EŞYA DEPOLAMA

0312 314 40 40 * 0535 250 74 74

 

Firmamız Ankarada ev eşya deposu ve muhtelif ürünleri depolamak üzere hizmet vermektedir. Biz eşya depolama Ankara Firması olarak bu sektörde ki açıkları görerek müşterilerimizin talep ve beklentileri doğrultusunda eşya depolama hizmetlerini profesyonel olarak vermekteyiz. Kısaca ankarada hizmet veren ev eşya depomuzla ilğili bilgi verelim;
 

 

 

 

 

Ankarada Güvenilir ve kapalı depolar ile sizlere eşya depolama hizmeti sunuyoruz. Depolanan mallarınıza 24 saat bekçili ve güvenli depolama hizmeti yanında, mallarınıza her tür su, sel, deprem ve hırsızlık sigortası yapıyoruz.

 

Koyacak yer bulmakta güçlük çektiğiniz kısmi veya bir evin bütün eşyası olması halinde, eşyalarınızı havalı naylon, ip, karton koli ve mukavva-sunta silindirik fıçılara koymak sureti ile liste halinde teslim alıyor ve daha sonra bir hafta öncesinden bildirmeniz halinde liste halinde teslim ediyoruz. Biz de kaldığı her ay için de sizden Depo kirası alıyoruz.

 

Eşyalarınız depolamadan önce sel, çalınma, ve her türlü afet için sigortalanır ve depodaki yerine alınır. Depolanan eşyalar için artık hiçbir yer değişikliği söz konusu olamaz. Eşyalar uygun bir biçimde yerleştirildikten sonra üstleri uygun ambalaj malzemeleriyle örtülür, tahta konteynırlara konulması uygun görülen eşyalar konteynırlara yerleştirilir numaralandırılır ve sandıklar teslimata kadar açılmayacak bir şekilde mühürlenir veya kilitlenir.

 

Depolama esnasında depo hiçbir türlü tozlanma , kirlenme , böceklenme , rutubet kapma gibi bir aksilik yaşanmayacaktır. Zira depolarımız periyodik olarak havalandırılmakta ve ilaçlandırılmaktadır. Ankarada Eşya Depolama Şirketi Zafer Trans Nakliyat.

 

 

 

ankara eşya depolamacılarankarada eşya depolama